KR-48X55X3.0
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
KR-48X55X3.0
Kobberskive 1.1/2"
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
48 mm
Diameter utv.
55 mm
Höjd
3 mm
Materialtjocklek
3 mm
Märke namn
Hydraspecma
Passar till BSP gänga
G 1.1/2
Passar till metrisk gänga
M48
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C