Kobling 3/4, M30x2 oml. 20S 12G-20FDHORX Gates MegaCrimp
Tilslutning: Indvendigt MM-gevind med 24° udadvendt konus og o-ring.
Pakning/tætningsflade: O-ring (gummi) mod konus (metal).
Osanumero:
G1220RO30B
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
A
89,5 mm
B
38,5 mm
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter rör
20 mm
H
36 mm
Modell kod
12G-20FDHORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Med fast kappe
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
105 - 115 Nm