85.32X3.53S
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
3 varianter
Valgt variant:
85.32X3.53S
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Aksel diameter
25 mm
Aksel notgang
8,0 mm
Antal montage huller
2
Boltcirkel
106.4 mm
Diameter indvendig
85.32 mm
Drænport
G 1/4 BSP
Farve
Sort
Fortrængning
125 cm3
Materiale
NBR
Materialetykkelse
3.53 mm
Moment kontinuerlig maks.
258 Nm
Monteringsflange
SAE-A2
Reces
82,5 mm
Rotationshastighed kontinuerligt maks.
559 rpm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Trykfald kontinuerlig maks.
160 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
O-ring 90S
Ofte købt sammen med
1" Indstik - (30S) M42x2 oml.
1" Indstik - (30S) M42x2 oml.
Varenummer:
GS1630RO42B
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
1.1/4" Indstik - (38S) M52x2 oml.
Varenummer:
GS2038RO52B
3/4" Indstik - (20S) M30x2 oml.
GS1220RO30B
3/4" Indstik - (25S) M36x2 oml.
GS1225RO36B
1" Indstik - (25S) M36x2 oml.
1" Indstik - (25S) M36x2 oml.
GS1625RO36B
3/8" Indstik - (12S) M20x1.5 oml.
GS0612RO20A
5/8" Indstik - (20S) M30x2 oml.
GS1020RO30B
3/8" Indstik - (14S) M22x1.5 oml.
GS0614RO22A
1/2" Indstik - (14S) M22x1.5 oml.
GS0814RO22A
Andre kigger på
110.72X3.53S
O-ringe til SAE flange
O-ringe til SAE flange
110.72X3.53S
DIN-stik med VDR 220V
DIN-stik med VDR 220V