6KVH06-024
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
6KVH06-024
Magnetspole 24Vdc
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
22.1 mm
Effekt W
29 W
Længde
53 mm
Mærke navn
Poclain hydraulics
Spænding
24 V
Stiktype
DIN 43650 Form A
Strømtype
DC
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,36 Kg
Net weight
0,36 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Magnetspole 24Vdc