50X65X7/10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
50X65X7/10
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
50 mm
Diameter udvendig
65 mm
H
10 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
7 mm