A60X68X4/7
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
KATSO MUUT VARIANTIT
8 varianttia
Valittu variantti:
A60X68X4/7
Afstryger uden ring (A1)
Specifications
Dimensions and shipping
H
7 mm
Halkaisija sis
60 mm
Halkaisija ulko
68 mm
Lämpötila max.
+100 °C
Materiaali
NBR
h
4 mm