105X115X7/10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
105X115X7/10
Afstryger med ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
105 mm
Diameter udvendig
115 mm
H
10 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
7 mm