30X40X7/10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
30X40X7/10
Afstryger med ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
30 mm
Diameter udvendig
40 mm
H
10 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
7 mm