Spole D14E-30W-24D-DE
Spole D14E-30W-24D-DE
Varenummer:
322605
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Deutsch hunstik 2-polet
Artikelnummer: DT06-2S
Beskyttelsesklasse
IP 69K
Diameter indvendig
22.2 mm
Effekt W
30 W
Længde
59 mm
Model
D14E
Model kode
D14E-30W-24D-DE
Mærke navn
Danfoss
Spænding
24 V