20X30X7/10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
20X30X7/10
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
20 mm
Diameter udvendig
30 mm
H
10 mm
Temperatur maks.
+100 °C
h
7 mm