A25X33X4/7
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
A25X33X4/7
Afstryger uden ring (A1)
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
25 mm
Diameter udvendig
33 mm
H
7 mm
Materiale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
4 mm