50X60X7/10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
50X60X7/10
Afstryger med ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
50 mm
Diameter outer
60 mm
H
10 mm
Material
Stål
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
7 mm