A35X43X4/7
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
A35X43X4/7
Afstryger uden ring (A1)
Tekniset tiedot
Mitat ja toimitus
Diameter indvendig
35 mm
Diameter udvendig
43 mm
H
7 mm
Materiale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
4 mm