A22X30X4/7
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
A22X30X4/7
Afstryger uden ring (A1)
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
H
7 mm
Halkaisija sis
22 mm
Halkaisija ulko
30 mm
Lämpötila max.
+100 °C
Materiaali
NBR
h
4 mm