A12X20X4/7
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
A12X20X4/7
Afstryger uden ring (A1)
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
12 mm
Diameter udvendig
20 mm
H
7 mm
Materiale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
4 mm