A63X71X4/7
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
A63X71X4/7
Afstryger uden ring (A1)
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
63 mm
Diameter udvendig
71 mm
H
7 mm
Materiale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
4 mm