16X26X5/8
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
16X26X5/8
Afstryger med ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
16 mm
Diameter udvendig
26 mm
H
8 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
5 mm