1GP10010280
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
1GP10010280
Tillbehör (1)
Nippelflange 1/2" BSP - (4) Boltcirkel 30mm
Partnumber:
1RD1/2X30
Specifications
Dimensions and shipping
Aksel notgang
2,4 mm
Akselkonus
1:8
Akseltype
Konisk
Antal montage huller
4
Flangestørrelse sug
1/2
Fortrængning
5 cm3
Forureningsgrad maks.
21/18/15 - ISO 4406
Materiale
Aluminium
Model kode
Moment indgang
3 daNm
Monteringsflange
EU25 - 72x52
Mærke navn
Walvoil
Olieviskositet anbefalet
15 - 92 cSt
Pakningsmateriale
NBR
Port indgang
EU30
Port udgang
EU30
Pumpegruppe
1
Reces
25,0 mm
Rotationshastighed maks.
4000 rpm
Rotationssretning
Højre (CW)
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk intermitterende maks.
270 bar
Tryk kontinuerligt maks.
250 bar
Tryk spids maks.
280 bar