1RGD1/2X30
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
1RGD1/2X30
Flange 90° 1/2" BSP - (3) 30mm
Spare parts (1)
OR15.88X2.62 NBR90
Artikelnummer:
15.88X2.62S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Bolt dimension
M6x22 mm
Brand Name
Hydraspecma
Holes circle
30 mm
I
30 mm
Material
Steel
Number of bolts
3
O-ring
15,88X2,62S mm
Pressure max.
315 bar
Sealing material
NBR
Shore
90
Surface treatment
White zinc plated
Thread inner
G 1/2 BSP
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,18 Kg
Nettovikt
0,18 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Flange 90° 1/2" BSP - (3) 30mm