Spole D14E-12D-1.8A-DN
Spole D14E-12D-1.8A-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
22.2 mm
Effekt W
30 W
Længde
59 mm
Model
D14E
Model kode
D14E-12D-1.8A-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
12 V