Spole M16-20D-27W-DN
Spole M16-20D-27W-DN
Partnumber:
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
16.15 mm
Effekt W
27 W
Længde
50.2 mm
Model
M16
Model kode
M16-20D-27W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
20 V