Spole M19P-12D-1.8A-DN
Spole M19P-12D-1.8A-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
19.1 mm
Effekt W
22 W
Længde
50 mm
Model
M19P
Model kode
M19P-12D-1.8A-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
12 V