SLK6483PPG
Pakkauskoko:
25 par
Pienin tilausmäärä on:
1 par
KATSO MUUT VARIANTIT
43 varianttia
Valittu variantti:
SLK6483PPG
Rörklamma Ø48.3mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
D1
48,3 mm
DIN storlek
6
Diameter rör
48,3 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
6
H
66 mm
L1
86 mm
L2
66 mm
Modell kod
648.3-PP
Märke namn
Stauff
S
0,8 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
8 Nm