RLGU1-28-12
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
43 varianter
Utvald variant:
RLGU1-28-12
Gummiklämma Light 1-28-12 För M6 bult
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12.7 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
28 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Package size
200 st
Barcode
164567
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult
Partnumber:
RLGU1-14-12
Package size:
Min. order quantity is:
1 st
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Partnumber:
100 st
Min. order quantity is:
GUMMIKLAMMER 1-70-25
GUMMIKLAMMER 1-70-25
RSGU1-70-25
25 st
RSGU1-8-15
250 st
100 st
50 st
25 st
Gummiklammer, 10mm, B=15, För M6, W1
Gummiklammer, 20mm, B=20, För M8, W4
RSGU1-20-20-W4
Gummiklämma Light 15,9 För M6 bult