DM8001K38
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
DM8001K38
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 38 mm Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
A
108,97 mm
Angle
0 °
B
52,07 mm
Brand Name
Pyplok
C
54,61 mm
Diameter pipe
38 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
325833
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 38 mm