SP3254PPGIS
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
28 varianter
Utvald variant:
SP3254PPGIS
Rörklamma Komplett Ø25.4mm DIN3015 Lätta Serien Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bolte
2
B
21 mm
DIN størrelse
3
Diameter rør
25,4 mm
Dimension F
48 mm
E
50 mm
Farve
Green
G
30 mm
Gruppe Stauff
3
H
30 mm
Materiale
Polypropylene, Steel
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zinc-Nickel plated
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm
Type
Profiled
Förpackningsstorlek
Streckkod
120910
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Produktinformation
Måttskiss
Andra tittar på
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Artikelnummer:
SP3
25 st
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen