SMC-10M-8R
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
SMC-10M-8R
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPT
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Tierre
Model code
SMC-10M-8R
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Package size
Barcode
248919
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
FKM Declaration
Product catalog
Links
User manual
Certificates
Product catalog
User manual
Certificates
Others has been looking for
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
Partnumber:
SMCT-8M-4G-S
Package size:
Min. order quantity is:
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
Partnumber:
SMA-10M-4G
Min. order quantity is:
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
SMCT-6M-6G-S
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
SUE-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SME-6-2N
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SMC-10M-2N
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT, 6mm-NPT1/4
SMA-10M-4N
Instrumentkoppling Rak Skarv 3mm
SBHU-6M
SMC-2-2R
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G, 12mm-G1/4
SFA-12M-4G
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPP 12mm-G3/4