SGMC-10M-4G
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
SGMC-10M-4G
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPP, 10mm-G1/4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Tierre
Model code
SMC-10M-4G
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
234779
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
FKM Declaration
Product catalog
Länkar
User manual
Certificates
Product catalog
User manual
Certificates
Andra tittar på
Mutter
Mutter
Artikelnummer:
SN-4M
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT
Artikelnummer:
SMC-12M-12N
S-Lok Rak reducering 6mm-4mm
S-Lok Rak reducering 6mm-4mm