SMA-10M-4N
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
SMA-10M-4N
Instrumentkoppling Studs, Utv-NPT
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Tierre
Model code
SAM 10M-4N
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
248886
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
FKM Declaration
Product catalog
Länkar
User manual
Certificates
Product catalog
User manual
Certificates
Andre kigger på
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
Varenummer:
SMCT-8M-4G-S
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
Varenummer:
SMA-10M-4G
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
SMCT-6M-6G-S
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
SU-12M
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
SMBT-6M-4N
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G
SFA-12M-6G
Instrumentkoppling Skarv Vinkel
SUE-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Adapter 90, 3/8'' - Utv-NPT 1/8''
SME-6-2N
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Bleed valve S-Lok 1/4 in. Male NPT
SBLV-M-4N
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT
SMC-10M-2N
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT, 6mm-NPT1/4
SMC-6M-4N
SFA-6M-4G
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPT
SMC-10M-8R
SMA-10M-6N
SUE-15M
Instrumentkoppling Bakre klämring
SBF-16M
Instrumentkoppling, Studs, Inv-NPT
SFA-10M-8N
SMC-6M-8R
Instrumentkoppling Rak Skottgenomgång
SBHU-4M
SMC-6M-6N
SBHU-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 3mm
SU-3M
Instrumentkoppling Rak, Inv-BSPT
SFC-6M-2R
SBHU-6M
SMC-2-2R
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G, 12mm-G1/4
SFA-12M-4G
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPP 12mm-G3/4