RM/92020/M/15
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
53 varianttia
Valittu variantti:
RM/92020/M/15
Ø20 DV Kompaktcylinder
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
20 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
15 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-5 °C