RA212-70-50
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
RA212-70-50
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 70x1/6" Slang 50mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Material
Stainless steel
Förpackningsstorlek
Streckkod
206317
Bruttovikt
0,52 Kg
Nettovikt
0,52 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Mejerikoppling Rak Utv-SMS
Product datasheet
Andra tittar på
Mutter Mejerikoppling SMS 70x1/6"
Artikelnummer:
SMSH-51
Förpackningsstorlek:
Mutter Mejerikoppling SMS 98x1/6"
Artikelnummer:
SMSH-76
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 60x1/6" Slang 38mm
SMSH-25
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 65mm
RA212-85-65
SMSH-38
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 60x1/6" Slang 38mm
SMSH-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 40x1/6" Slang 25mm