RA212-85-63
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
RA212-85-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 63mm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Material
Stainless steel
Package size
Barcode
433448
Gross weight
0,686 Kg
Net weight
0,686 Kg
Country of origin
esp
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
Mutter Mejerikoppling SMS 70x1/6"
Partnumber:
SMSH-51
Package size:
Mutter Mejerikoppling SMS 98x1/6"
Partnumber:
SMSH-76
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 60x1/6" Slang 38mm
SMSH-25
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 65mm
RA212-85-65
SMSH-38
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 60x1/6" Slang 38mm
SMSH-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 70x1/6" Slang 50mm