TCCLAMP-50
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
TCCLAMP-50
Klammer för TC5025
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
44,4 mm
Antal bolte
1
B
53,6 mm
Diameter flange
50 mm
Diameter rør
44,4 mm
Materiale
Stainless steel
Materialekvalitet
1.4301 / AISI304
Mærke navn
Hydraspecma
Temperatur maks.
+300 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
5 Nm
Pakke str.
Stregkode
381223
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Tri-Clamp 1 pin 50mm