4842-20-12-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
15 varianter
Utvald variant:
4842-20-12-SY
3/4" Insert - (20S) M30x2 female - 45° - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
20 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Hydraspecma
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
S
Slangkopplingstyp
For separate ferrule
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Vinkel
45 °
Åtdragning moment
65 Nm