4100-22-12-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
22 variants
Chosen variant:
4100-22-12-SY
3/4" Insert - ø22 pipe - AISI316
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
22 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
3/4 "
L
83 mm
L1
39 mm
L2
37 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
841582212L
Series
L
Pakke str.
Stregkode
238427
Brutto vægt
0,11 Kg
Netto vægt
0,11 Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Connection: Metric standpipe.
Sealing: Cutting ring against cone face (metal against metal). M
Links
Product datasheet
Product datasheet
Andre kigger på
3/4" Insert - (20S) M30x2 female
Varenummer:
12GS20FDHORX
Pakke str.:
40 st
Min. bestillingsenhed er:
3/4" Insert - 1" SAE6000 flange - Caterpillar®
Varenummer:
12GS16FLC
Min. bestillingsenhed er:
3/4" Insert - 3/4" SAE3000 flange - 90° 150mm drop
12GS12FL90-150
Hose fitting DIN 90 degree 28L to 3/4" hose stainless
4792-28-12-SY
Presskoppling GS 22B, Ø 3/4'', SAE 3/4'', Caterpillar
12GS12FLC22-016
Presskoppling GS 30B, Ø 3/4'', SAE 3/4'', Caterpillar
12GS12FLC30-022
3/4" Insert - 3/4" BSP female
3/4" Insert - 3/4" BSP female
12GS12FBSPORX
10 st
3/4" Insert - (25S) M36x2 male
3/4" Insert - (25S) M36x2 male
12GS25MDH
3/4" Insert - (20S) M30x2 male
3/4" Insert - (20S) M30x2 male
12GS20MDH
3/4" Insert - 1" BSP female
3/4" Insert - 1" BSP female
12GS16FBSPORX
3/4" Insert - 3/4" BSP female - 45°
12GS12FBSPORX45
50 st
3/4" Insert - 3/4" BSP female - 90°
12GS12FBSPORX90
5 st
3/4" Insert - 1"-14 ORFS female