Coil D14E-30W-24D-DE
Coil D14E-30W-24D-DE
Partnumber:
322605-D14E
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Deutsch socket 2-way
Partnumber: DT06-2S
Diameter inner
22.2 mm
Length
59 mm
Model
D14E
Model code
D14E-30W-24D-DE
Plug type
Deutsch
Power W
30 W
Protection class
IP 69K
Voltage
24 V