SIT42-N-3/4
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
SIT42-N-3/4
Sitex hub, drilled ø3/4
Specifications
Dimensions and shipping
Axel diameter
19,05 mm
Axel kilspår
4,8 mm
Axeltyp
Cylindrical
C
42 mm
Diameter nav
65 mm
Effekt kW/rot. max.
0.021 kW
Effekt nominell kW/omdr.
0.011 kW
Moment nominellt
10 daNm
Moment utgång max.
20 Nm
Märke namn
Sitex
Tillverkningsmaterial
Steel
Utv. Splinesantal
50
d
65 mm