S25X38X09.5G
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
S25X38X09.5G
Single acting piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
25 mm
Diameter outer
38 mm
H
9,5 mm
Material
NBR
Pressure max.
315 bar
Temperature max.
+100 °C