N20X28X04
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
25 varianter
Valgt variant:
N20X28X04
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
20 mm
Diameter outer
28 mm
H
4 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
150 bar
Temperature max.
+100 °C