S280-20-21G adaptor BSP
S280-20-21G adaptor BSP
Varenummer:
MF-20-1/2
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Bushing
Varenummer: B-20
A
50,5 mm
Angle
0 °
B
22 mm
Brand Name
FOR
CH
30 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
28,5 mm
Diameter pipe
20 mm
F
G 1/2 BSP
J
1.1/16-12 JIC
Material
Steel
Pressure max.
300 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
20 mm