G1212NM30A
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
G1212NM30A
Coupling 3/4, M30x1,5 female 12G-12FKX Gates MegaCrimp
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
82,3 mm
Angle
0 °
B
31,3 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
3/4"
DN
20 mm
H1
36 mm
H2
30 mm