Kobling 3/4, M30x2 oml. 22L 12G-22FDLORX Gates MegaCrimp
Tilslutning: Indvendigt MM-gevind med 24° udadvendt konus og o-ring.
Pakning/tætningsflade: O-ring (gummi) mod konus (metal).
Artikelnummer:
G1222RO30B
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
A
83,5 mm
B
32,5 mm
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter rör
22 mm
H
36 mm
Modell kod
12G-22FDLORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
L
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Med fast kappe
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
280 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
105 - 115 Nm