EHW021-10
Förpackningsstorlek:
50 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
EHW021-10
Cooling hose 16x23 DIN73411 -40gr - +120gr EPDM 5 Bar BP15
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Area of use
Glycol, Water, Water glycol
Bend radius
95 mm
Brand Name
Danfoss
Cover
EPDM
Diameter inner
16 mm
Diameter outer
23 mm
Length
100 m
Material
EPDM
Pressure burst min.
15 bar
Pressure max.
5 bar
Reinforcement
Synthetic fiber
Standard DIN
DIN 73411
Standard ISO
ISO 1307
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Tube
Pakke str.
50 m
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
0,29 Kg
Oprindelsesland
tur
Intrastat varekode
Produkt information
Product datasheet
Andra tittar på
1/2 " Multi oil / fuel 20 bar
1/2 " Multi oil / fuel 20 bar
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
3/4 " Multi oil / fuel 20 bar
3/4 " Multi oil / fuel 20 bar
Artikelnummer:
1.1/2" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar -38x50 mm
0 m
2" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 51x64 mm
0 m
1" PTFE-Slange korrugeret m. rustfrit 304 omflet WP 46 bar
1" Multi oil / fuel 20 bar
1" Multi oil / fuel 20 bar
1 m
NW 6 slange med textilindlæg 08x14mm
OLN06
Suge og returslange 2" - Type 602 - WP 7 bar SAE100 R4
602-32
3/4" Sort glat varmeapparatslange
3/8" PTFE-Slange m. rustfrit 304 omflet. WP 183
3" Multi Master GMV MegaFlex ID 76mm 10 bar
MMGMV-76
3/4" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 19x30.5 mm
General purpose Fuel Oil hose 19x24 10 BAR
GPFO10-19
100 m
1.1/4" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 32x43,5 mm
1/2" PTFE-Slange m. rustfrit 304 omflet. WP 161 bar
1/4" Multi oil / fuel 20 bar
1/4" Multi oil / fuel 20 bar
MULTI Master EPDM slange 3/4" 20 bar
MM12
5/16" Brændstofsl. SAE R7
5/16" Brændstofsl. SAE R7
15 m
1" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 25x36,5 mm
40 m
4" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 102x118 mm
Universalslange 2TE-1/4"
Universalslange 2TE-1/4"
2TE-04
2.1/2" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 63,5x77,5 mm
1/4" PTFE-Slange m. rustfrit omflet 304. WP 224 bar
1.1/4" Multi Master GMV MegaFlex ID 32mm 17 bar
MMGMV-32
3/8" PTFE-Slange korrugeret m. rustfrit 304 omflet WP 138bar
1"PTFE-Slange m. rustfrit 304 omflet. WP 80 bar
3" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 76x91.5 mm
1.3/4" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 45x57 mm
3/4" Multi Master GMV MegaFlex ID 19mm 24 bar
MMGMV-19
1" Rød industri vandslange
1" Rød industri vandslange