DYSE-6/0.60U
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
71 variants
Chosen variant:
DYSE-6/0.60U
Nozzle without head G, ø 0,60, Brass
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Material
Brass
Nozzle size
0.6 mm
Oil viscocity recommended
15 - 50 cSt
Pressure max.
300 bar
Thread outer metric
M6
Type
G
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
CHE
Intrastat code
Product information
Dyse u/hoved G, ø 0,60, messing
Others has been looking for
08MEUP14 closing plug M14x1,5m
08MEUP14 closing plug M14x1,5m
Partnumber:
VSCH14
Min. order quantity is:
1 pcs
Closing plug 1/4 WD
Closing plug 1/4 WD
Partnumber:
VSCHR1/4
Closing plug M10x1, WD seal
Closing plug M10x1, WD seal
VSCH10
Closing plug 1/8" BSP, WD seal
Closing plug 1/8" BSP, WD seal
VSCHR1/8
Blanking plug for Ports 1.1/2 BSP WD seal
VSCHR11/2
Plug M14 x 1.5 Insex
Plug M14 x 1.5 Insex
08MEU14
Plug 1 BSP
Plug 1 BSP
08BPU16
Plugg Insex, Utv-G 1/4'', DIN 908
08BPU04
Plug with seal 3/4 UNF
Plug with seal 3/4 UNF
08FSP08
Plug 2 WD
Plug 2 WD
VSCHR2
Plug 1" BSPT without collar
Plug 1" BSPT without collar