BK3-12LLA
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
BK3-12LLA
3-way valve-male -M18x1,5/L BK3 12l 10 1123 1 la galvaniz
Reservedele (1)
Seal kit for ball valve BK3 DN10 1123
Varenummer:
BK3ALW10
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
B
32 mm
Brand Name
Pister Kugelhähne
Diameter inner
10 mm
Diameter pipe
12 mm
H1
38 mm
L
78 mm
L1
44 mm
Number of ways/positions
3/2
Pressure max.
400 bar
Series
L
Temperature max.
+60 °C
Temperature min.
-20 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,49 Kg
Netto vægt
0,49 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
3-way, standard series ball valve with L-bore.
"LA" = 100% tight. Open during changeover.