MBKL3-18L
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
MBKL3-18L
3-way ball-valve male M26x1.5 18L - L-bore
Specifications
Dimensions and shipping
Antal veje/positioner
3/2
Diameter rør
18 mm
Materiale
Steel
Model kode
BK3-18L - DN 13
Mærke navn
MHA Zentgraf
Overfladebehandling
ZnFe
Serie
L
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
500 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
0,69 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Blok/trevejshane-udv M26x1.5 18L - L-boring
Product datasheet
Frequently bought together with
Skruelynkobling hun HS - DN12,5 - 1/2" BSP indv
Partnumber:
HS10-1-IGF08
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
Skruelynkobling han HS - DN12,5 - 1/2" BSP indv
Partnumber:
HS10-2-IGF08
Min. order quantity is:
Skruelynkobling han HS - DN38 - G1.1/4" BSP indv
HS25-2-IGF20
Skruelynkobling hun HS - DN25 - 1" BSP indv
HS20-1-IGF16
HS04-2-IGF04
Skruelynkobling han HS - DN25 - 1" BSP indv