98.02X3.53S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
98.02X3.53S
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Antal monteringshål
2
Axel diameter
25 mm
Axel kilspår
8,0 mm
Bultcirkel
106.4 mm
Deplacement
78 cm3
Diameter inv.
98.02 mm
Dräneringsport
G 1/4 BSP
Färg
Black
Kont. rotation max.
896 rpm
Materialtjocklek
3.53 mm
Moment kontinuerlig max.
164 Nm
Monteringsfläns
SAE-A2
Reces
82,5 mm
Shore
90
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryckfall kontinuerlig max.
160 bar