5TIR110316
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR110316
SD16/4 bolt kit 4 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
140 lpm
Length
316 mm
Number of sections
4
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
40 Nm