5TIR112420
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR112420
SD25/4 bolt kit 4 sections
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
240 lpm
Length
420 mm
Number of sections
4
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
50 Nm