5TIR112296
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR112296
SD25/2 bolt kit 2 sections
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
240 lpm
Length
296 mm
Number of sections
2
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
50 Nm